SpeedBox B.Cyclo - Balení: Sáček, Množství: 10 ks + 1 zdarma

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sáček

32 600 Kč
Expedice od 16.11.2023 Sledovat dostupnost
ks Expedice dle pořadí objednání

Get it on Google Play
Get it on App Store

VLASTNOSTI:
Bluetooth cyklocomputer
Žádné kabely
Jeden dobíjecí akumulátor
Kompatibilní se SpeedBox App
Ukládání výletů
Statistika najeté dráhy a času
Energeticky nezávislá paměť


Více

Kód produktu: SBBC_10+1pcs_BAG Doprava a platba

SpeedBox B.Cyclo je nenápadný Bluetooth cyklocomputer, který zaznamenává vaši jízdu, aniž byste o něm věděli. Disponuje energeticky nezávislou pamětí, takže o celkovou najetou dráhu, čas, průměrnou a maximální rychlost nepřijdete, ani když se integrovaný akumulátor vyčerpá. Výdrž akumulátoru na jedno nabití je přibližně 80 hodin jízdy s neustálým Bluetooth spojením se SpeedBox App.

Abyste využili plný potenciál SpeedBox B.Cyclo, připojte se k němu pomocí SpeedBox App ve svém chytrém telefonu s operační systémem iOS nebo Android. Kromě velkého dobře čitelného displeje s jízdními daty (aktuální rychlost, ujetá vzdálenost, čas jízdy, průměrná a maximální rychlost) získáte navíc možnost uložit si pojmenovaný výlet, prohlédnout si denní / týdenní / měsíční / roční statistiky ujeté vzdálenosti a času stráveného jízdou. Samozřejmostí je také zobrazení celkových hodnot (ujetá vzdálenost, čas jízdy, průměrná a maximální rychlost), které se zaznamenávají i při jízdě bez spárování s mobilním telefonem.

První spuštění

Po vybalení je SpeedBox B.Cyclo v režimu hlubokého spánku a je potřeba jej probudit připojením k napájecímu adaptéru s USB výstupem pomocí přiloženého kabelu.

Připojování k B.Cyclo

Před každým spárováním s telefonem aktivujte B.Cyclo protočením kola nebo krátkým popojetím. Následně vyberte zařízení ze seznamu ve SpeedBox App.

Úsporný režim

Pokud se kolo otáčí, aniž by bylo B.Cyclo spárováno s Vaším telefonem, dojde po 10 sekundách k uspání Bluetooth kvůli úspoře energie (celková dráha, čas, průměrná a maximální rychlost se nadále zaznamenávají). Pro spárování je poté potřeba na přibližně 10 sekund zastavit.

Nabíjení akumulátoru

Celková data jízdy neztratíte v případě úplného vybití akumulátoru. Přesto je vhodné jej včas dobít, abyste zajistili trvalý záznam dat. SpeedBox B.Cyclo se nabíjí pomocí běžného adaptéru s USB výstupem (5 V / 0.5 A nebo více) a přiloženého USB kabelu. Abyste nemuseli demontovat B.Cyclo pro každé nabíjení, je vhodné použít powerbanku s USB výstupem nebo kolo přistavit blízko síťové zásuvce. Adaptér a powerbanka nejsou součástí balení.

Návod ke stažení