Tuning elektrokol s motorem Yamaha - Motor - PW-ST (do r.2021 včetně)

Naše tuningové čipy umožňují odblokovat omezovač rychlosti, takže podpora motoru bude fungovat i nad 25 km/h a Ty si budeš moci užít jízdu libovolnou rychlostí, která tak bude záviset jen na frekvenci Tvého šlapání.

SpeedBox 3.1 pro Yamaha (PW-X3, PW-S2) a SpeedBox 3.0 pro Yamaha (PW-X, SE, TE, X2) jsou nejnovější tuningové produkty třetí generace, který zobrazuje reálnou rychlost na displeji a nově navíc umožní libovolně nastavit maximální rychlost.

Rád sleduješ detaily každé své jízdy? Modely SpeedBox 3.1 B.Tuning pro Yamaha (PW-X3, PW-S2) a SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Yamaha (PW-X, SE, TE, X2) jsou navíc vybaveny technologií Bluetooth, pomocí které můžeš spárovat své elektrokolo s naší mobilní aplikací SpeedBox App.

V původní nabídce nadále zůstávají  tuningové čipy druhé generace SpeedBox 2.0 pro Yamaha PW (2018) a SpeedBox 2.0 pro Yamaha UrbanRush, které odblokují omezovač rychlosti a jejich další výhodou je, že na displeji můžeš sledovat reálné hodnoty jízdy.

Produkty SpeedBox jsou důkladně testovány a za jejich kvalitou si stojíme. Na všechny naše tuningové čipy se vztahuje doživotní záruka.

SpeedBox Model Podporované motory Bluetooth & SpeedBox App  Maximální rychlost Nastavení rychlostního limitu Reálná rychlost Zámek motoru Mód skrytého tuningu Analýza dat o kole a jízdě

SpeedBox 3.1 B.Tuning

pro Yamaha

Yamaha PW-X3, PW-S2

Bez limitu

SpeedBox 3.1 pro Yamaha

Yamaha PW-X3, PW-S2

Bez limitu

SpeedBox 3.0 B.Tuning

pro Yamaha

Yamaha PW-SE, PW-X, PW-TE, PWX2

Bez limitu

SpeedBox 3.0 pro Yamaha

Yamaha PW-SE, PW-X, PW-TE, PWX2

Bez limitu

SpeedBox 2.0 pro Yamaha

Urban Rush

Yamaha Urban Rush

Bez limitu

SpeedBox 2.0 pro Yamaha

PW (do 2018)

Yamaha PW motory vyrobené do 2018

50 km/h

(pouze v km/h)