Billing Address:

Ebike Electronic s.r.o.
Rybna 716/24
110 00 Praha 1
Czech Republic
ID: 05553555
VAT: CZ05553555


Shipping Address:

Ebike Electronic s.r.o.
K Nemocnici 21
74101 Novy Jicin
Czech Republic


Zákaznická podpora:

Cell Phone (EN, CZ): +420 702 042 874

E-mail: info@speedbox-tuning.comVrácení a výměna zboží

Prosíme zákazníky, aby při vrácení zboží dodržovali tento postup. Velmi tím urychlíte celé reklamační řízení. Pokud reklamaci provedete nesprávně, nemůžeme odpovídat za případné chyby.

Postup pro vrácení a výměnu zboží:

  1. Kontaktujte obchodního zástupce na adrese info@speedbox-tuning.com, uveďte číslo objednávky a stručně popište svůj problém. Díky tomu víme, že máme Váš balík očekávat.

  2. Ke zboží přidejte informace obsahující popis vady, číslo objednávky, případně Váš návrh na nápravu. Můžeme Vám poslat nový SpeedBox nebo vrátit peníze. Vše pečlivě zabalte.

  3. Odešlete zásilku na následující adresu:

Ebike Electronic s.r.o.
K Nemocnici 21
74101 Nový Jičin

Důrazně žádáme, abyste neposílali reklamace na jinou adresu. Myslete na to, že pokud pošlete balík jinam, Vaše reklamace nemusí být vyřízena.

  1. Mezinárodní zásilku označte jako “LOW VALUE GIFT”

  2. Uchovejte si sledovací číslo pro případné dohledání zásilky.

Nezapomeňte, že pracovníci SpeedBox Tuning Team jsou vám k dispozici na e-mailu info@speedbox-tuning.com a rádi vás celým procesem vrácení a výměny zboží provedou.According to law of the registration of sales, the seller is obliged to issue a receipt to the buyer. He is also obliged to register a revenue received by the tax online; in case of technical failure then at least do 48 hours.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás!

Design výrobků

Design výrobků

Ačkoliv vzhled u SpeedBoxu nehraje velkou roli, chceme, aby vynikal mezi ostatními a patřil mezi designové kousky. Komponenty z kvalitního materiálu poskytují SpeedBoxu nejen mechanickou pevnost, odolnost, vodotěsnost, ale i atraktivní vzhled.

Špičková kvalita

Špičková kvalita

Při výrobě SpeedBoxu používáme pouze elektronické komponenty předních světových výrobců. Procesor je certifikován pro automobilový průmysl a během výroby i po ní je SpeedBox několikrát testován, abychom se ujistili, že k Vám dorazí spolehlivý produkt.

Jednoduchá instalace

Jednoduchá instalace

K připojení SpeedBoxu do elektrokola používáme originální klíčované konektory, které jsou barevně rozlišeny, a vy tak přesně víte, kam konektor připojit. Sepsali jsme pro vás podrobné instrukce a natočili videa, se kterými si snadno SpeedBox nainstalujete sami.