Fakturační adresa:

Ebike Electronic s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
Czech Republic
IČO: 05553555
DIČ: CZ05553555


Doručovací adresa:

Ebike Electronic s.r.o.
K Nemocnici 938/21
741 01 Novy Jicin
Czech Republic


Zákaznická podpora:

Telefon (CZ, DE): +420 727 940 164

Volejte prosím
Pondělí-Pátek
7:00-15:00 SEČ

E-mail: m.hubacek@speedbox-tuning.comVrácení a výměna zboží

Prosíme zákazníky, aby při vrácení zboží dodržovali tento postup. Velmi tím urychlíte celé reklamační řízení. Pokud reklamaci provedete nesprávně, nemůžeme odpovídat za případné chyby.

Postup pro vrácení a výměnu zboží:

  1. Kontaktujte obchodního zástupce na adrese m.hubacek@speedbox-tuning.com, uveďte číslo objednávky a stručně popište svůj problém. Díky tomu víme, že máme Váš balík očekávat.

  2. Ke zboží přidejte informace obsahující popis vady, číslo objednávky, případně Váš návrh na nápravu. Můžeme Vám poslat nový SpeedBox nebo vrátit peníze. Vše pečlivě zabalte.

  3. Odešlete zásilku na následující adresu:

Ebike Electronic s.r.o.
K Nemocnici 938/21
74101 Nový Jičin

Důrazně žádáme, abyste neposílali reklamace na jinou adresu. Myslete na to, že pokud pošlete balík jinam, tak Vaše reklamace nemusí být vyřízena.

  1. Mezinárodní zásilku označte jako “LOW VALUE GIFT”

  2. Uchovejte si sledovací číslo pro případné dohledání zásilky.

Nezapomeňte, že pracovníci SpeedBox Tuning Team jsou vám k dispozici na e-mailu m.hubacek@speedbox-tuning.com a rádi vás celým procesem vrácení a výměny zboží provedou.According to law of the registration of sales, the seller is obliged to issue a receipt to the buyer. He is also obliged to register a revenue received by the tax online; in case of technical failure then at least do 48 hours.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktujte nás!