Naše tuningové produkty umožňují odblokovat omezovač rychlosti, takže podpora motoru bude fungovat i nad 25 km/h a Ty si budeš moci užít jízdu libovolnou rychlostí, která tak bude záviset jen na frekvenci Tvého šlapání.

SpeedBox 3.0 pro Brose je nejnovější tuningový čip třetí generace, který zobrazuje reálnou rychlost na displeji a nově navíc umožní libovolně nastavit maximální rychlost.

Rád sleduješ detaily každé své jízdy? Model SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Brose je navíc vybaven technologií Bluetooth, pomocí které můžeš spárovat své elektrokolo s naší mobilní aplikací SpeedBox App.

Původní model SpeedBox 1.0 pro Brose Specialized nabízí odstranění rychlostního limitu až do rychlosti 50 km/ h. Při jeho použití se na tvém displeji zobrazuje reálná rychlost až do 22 km/h, poté se rychlostní ukazatel zafixuje a zobrazuje stále stejnou hodnotu i při vyšších rychlostech.

Produkty SpeedBox jsou důkladně testovány. Na všechny naše tuningové čipy se vztahuje doživotní záruka.

SpeedBox Model Kompatibilní motory Bluetooth & SpeedBox App  Max rychlost Nastavení rychlost.limitu Reálné hodnoty Zámek motoru Funkce neviditelného tuningu Jízdní data

SpeedBox 3.0 B.Tuning for Brose

Brose Specialized 

Brose S-MAG

Brose S

Brose T

Unlimited

SpeedBox 3.0 for Brose

Brose Specialized 

Brose S-MAG

Brose S

Brose T

Unlimited

SpeedBox 1.0 pro Brose Specialized

Brose Specialized 

Brose S-MAG

Brose S

Brose T

50 km/h