Naše tuningové čipy umožňují odblokovat omezovač rychlosti, takže podpora motoru bude fungovat i nad 25 km/h a Ty si budeš moci užít jízdu libovolnou rychlostí, která tak bude záviset jen na frekvenci Tvého šlapání.

SpeedBox 3.0 pro Yamaha je nejnovější tuningový čip třetí generace, který zobrazuje reálnou rychlost na displeji a nově navíc umožní libovolně nastavit maximální rychlost.

Rád sleduješ detaily každé své jízdy? Model SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Yamaha je navíc vybaven technologií Bluetooth, pomocí které můžeš spárovat své elektrokolo s naší mobilní aplikací SpeedBox App.

V původní nabídce nadále zůstávají  tuningové čipy druhé generace SpeedBox 2.0 pro Yamaha PW (2018) a SpeedBox 2.0 pro Yamaha UrbanRush, které odblokují omezovač rychlosti a jejich další výhodou je, že na displeji můžeš sledovat reálné hodnoty jízdy.

Produkty SpeedBox jsou důkladně testovány a za jejich kvalitou si stojíme. Na všechny naše tuningové čipy se vztahuje doživotní záruka.

SpeedBox Model Podporované motory Bluetooth & SpeedBox App  Maximální rychlost Nastavení rychlostního limitu Reálná rychlost Zámek motoru Mód skrytého tuningu Analýza dat o kole a jízdě

SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Yamaha

Yamaha PW-SE, PW-X, PW-TE, PW-CE, PWX2

Bez limitu

SpeedBox 3.0 pro Yamaha

Yamaha PW-SE, PW-X, PW-TE, PW-CE, PWX2

Bez limitu

SpeedBox 2.0 pro Yamaha Urban Rush

Yamaha Urban Rush

Bez limitu

SpeedBox 2.0 pro Yamaha PW (do 2018)

Yamaha PW motory vyrobené do 2018

50 km/h

(pouze v km/h)