SpeedBox B.Cyclo - Balení: Sáček, Množství: 1 ks

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Sáček

3 260 Kč
Expedice od 16.11.2023 Sledovat dostupnost
ks Expedice dle pořadí objednání

Get it on Google Play
Get it on App Store

VLASTNOSTI:
Bluetooth cyklocomputer
Žádné kabely
Jeden dobíjecí akumulátor
Kompatibilní se SpeedBox App
Ukládání výletů
Statistika najeté dráhy a času
Energeticky nezávislá paměť


Více

Kód produktu: SBBC_1pcs_BAG Doprava a platba

SpeedBox B.Cyclo je nenápadný Bluetooth cyklocomputer, který zaznamenává vaši jízdu, aniž byste o něm věděli. Disponuje energeticky nezávislou pamětí, takže o celkovou najetou dráhu, čas, průměrnou a maximální rychlost nepřijdete, ani když se integrovaný akumulátor vyčerpá. Výdrž akumulátoru na jedno nabití je přibližně 80 hodin jízdy s neustálým Bluetooth spojením se SpeedBox App.

Abyste využili plný potenciál SpeedBox B.Cyclo, připojte se k němu pomocí SpeedBox App ve svém chytrém telefonu s operační systémem iOS nebo Android. Kromě velkého dobře čitelného displeje s jízdními daty (aktuální rychlost, ujetá vzdálenost, čas jízdy, průměrná a maximální rychlost) získáte navíc možnost uložit si pojmenovaný výlet, prohlédnout si denní / týdenní / měsíční / roční statistiky ujeté vzdálenosti a času stráveného jízdou. Samozřejmostí je také zobrazení celkových hodnot (ujetá vzdálenost, čas jízdy, průměrná a maximální rychlost), které se zaznamenávají i při jízdě bez spárování s mobilním telefonem.

První spuštění

Po vybalení je SpeedBox B.Cyclo v režimu hlubokého spánku a je potřeba jej probudit připojením k napájecímu adaptéru s USB výstupem pomocí přiloženého kabelu.

Připojování k B.Cyclo

Před každým spárováním s telefonem aktivujte B.Cyclo protočením kola nebo krátkým popojetím. Následně vyberte zařízení ze seznamu ve SpeedBox App.

Úsporný režim

Pokud se kolo otáčí, aniž by bylo B.Cyclo spárováno s Vaším telefonem, dojde po 10 sekundách k uspání Bluetooth kvůli úspoře energie (celková dráha, čas, průměrná a maximální rychlost se nadále zaznamenávají). Pro spárování je poté potřeba na přibližně 10 sekund zastavit.

Nabíjení akumulátoru

Celková data jízdy neztratíte v případě úplného vybití akumulátoru. Přesto je vhodné jej včas dobít, abyste zajistili trvalý záznam dat. SpeedBox B.Cyclo se nabíjí pomocí běžného adaptéru s USB výstupem (5 V / 0.5 A nebo více) a přiloženého USB kabelu. Abyste nemuseli demontovat B.Cyclo pro každé nabíjení, je vhodné použít powerbanku s USB výstupem nebo kolo přistavit blízko síťové zásuvce. Adaptér a powerbanka nejsou součástí balení.

Návod ke stažení